ProDVX | APPC-10SF | Panel PC | 10.1 " | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | 160 | 160 | 450 cd/m
- TootjadProDVX
- Mudel: 5010720
- Saadavus: 1
-
737€
ProDVX | APPC-10SF | Panel PC | 10.1 " | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | 160 ° | 160 ° | 450 cd/m²
| All | |
| Diagonaal | 10.1 " |
| Ekraani pind | TFT LCD IPS |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Heledus | 450 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Net weight | 0.64 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | Android |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 524 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 128.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 32.00 g |
| Producer | ProDVX |
| Producer product family | Panel PC |
| Producer product name | APPC-10SF |
| Resolutsioon | 1280 x 800 pikslit |
| Signage product family | Panel PC |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustus | Edge-LED backlight |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 160 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 160 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
















